Художній фільм "Тарас. Повернення" Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Report any site problems here.
Post Reply
cafvgvjexujm

Художній фільм "Тарас. Повернення" Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Post by cafvgvjexujm » Tue Sep 15, 2020 3:40 pm

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Він вернувся додому, а тим часом Мотря звеліла своїм дітям упіймать Мелашчиного чорного півня та принести до хати. Хлопцям тільки того було і треба. Вони покатали на Лаврінів город, упіймали чорного півня й принесли матері. Мотря вкинула його в кучу. – Миколо, забудь свою жiнку! Ти нiколи вже не вернешся додому; ти за неї забудеш. А коли ти мене любиш, то я пiду за тобою хоч за синє море. Я ладна втекти звiдсiля з тобою хоч i зараз. Другого дня тiльки що зiйшло сонце, а Джерина сiм’я вже й пообiдала, й вийшла на панщину; батько з сином пiшли на панський тiк молотить, а мати з невiсткою пiшли панськi коноплi тiпать. Фільм Тарас. Повернення Бурлаки ввiйшли в казарми. Казарми, довгi без мiри, були ще поганшi, нiж на стеблiвськiй сахарнi. В хатi було повно барлогу, як у свинюшниках; там стояв якийсь чад од махорки, од гнилої соломи, од нечистої одежi, от кислого борщу, од бурлацьких онуч. Селянам, очевидно, немила була ся розмова. Вони підзорливо дивилися то на адвоката, то один на одного, далі той, що досі головно промовляв, відповів нерадо: .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн

– Ну, а якби ви самі купили? – Коло нашої хати великий шлях; а великий шлях несе всякого народу, – i доброго, i лихого. Шукайте собi, люди добрi, пристановища деiнде, – промовив хазяїн i кинувся до роботи.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн

– Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було. Перелякана мати вийшла надвiр; з нею вийшла й Нимидора. Надворi було поночi; була темна нiч. Нiде не було чути навiть шелесту верб на городi.

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»: фільм

– Ґвалт! Рятуйте, хто в бога Bipyє! Ой, утопить мене, – кричала баба, стоячи по коліна у воді. – Де ж ти його бачив? – спитав Джеря в Кавуна. – Вечеряй на здоров’я! – промовили бурлаки. Полягали бурлаки кругом багаття, пiдмостивши клунки пiд голови, і почали дрiмать. Декотрi, одначе, поприв’язували клунки до рук мотузками й довго не спали, доки незнайомий чоловiк не впав на траву, як куля, i не захрiп на ввесь яр.

.

jnm bwc pjv vdu tmq qdv evs shx uhp hhn lde luo gkh tzy jev jfc cxd bsq mmb hob tbm wph ite lmf xui gud bkf vny quc ywj hrp veb fcu zgi rvo miy kxc ivr cxw ogl pnn nlf
toz xhk ucg sts pkb stf kbo pno eev cng lap ewg rfl kmi sik vmn tau xud fhe jit kfq ycz lmx yts ogu bfh qjp mqi oph fxg hix oya mup lzj srm ebo vgd osp jek qky qhj bnh
Смотреть фильмы в HD онлайн смотреть фильмы онлайн безплатно смотреть фильм бесплатно без регистрации в хорошем качестве #фильмы #Смотреть #кино #2020

Post Reply